“Наш край” вимагає від влади припинити тиск та політичні переслідування членів партії

20.11.20ZAYAVA PARTII 960x480 - "Наш край" вимагає від влади припинити тиск та політичні переслідування членів партії

Партія “Наш край” вимагає від влади припинити тиск та політичні переслідування членів партії у Миколаївській області. Друге місце партії на місцевих виборах області та успіх у всеукраїнському масштабі не мають бути причинами для репресій.

Останнім кричущим випадком тиску на членів партії стало встановлення прослуховувального пристрою у кабінеті Світлани Федорової – головного лікаря Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань.

Прослушка була виявлена ​​у четвер, 19 листопада. Перед цим більше двох тижнів у кабінеті погано працював датчик пожежної системи. Після того, як датчики оглянули фахівці, у них були знайдені дроти, за допомогою яких проводилась прослушка. Також у кабінеті була знайдена відеокамера.

Це далеко не перший випадок політично вмотивованих репресій щодо Світлани Федорової. Нагадаємо, що напередодні місцевих виборів у неї відбувся обшук, який був пов’язаний з тиском на Федорову за проведений у лікарні ремонт, профінансований місцевими бізнесменами. У період, коли всі лікарі борються за життя пацієнтів, замість допомоги влада через правоохоронні органи влаштувала цькування керівництва та паралізувала роботу лікарні.

Партія “Наш край” докладе усіх своїх зусиль, щоб не допустити політичних переслідувань, захистити членів партії та виборців, які довірили партії представляти свої інтереси.