«Наш край» вимагає від Уряду вже на найближчому засіданні знизити тарифи на газ та тепло

12.01.21uryad znyzhennya montazhnaya oblast 1 kopyya scaled - «Наш край» вимагає від Уряду вже на найближчому засіданні знизити тарифи на газ та тепло

Партія «Наш край» вимагає від уряду негайно ухвалити рішення про зниження тарифів на газ для населення. Українці не мають обирати між заплатити за комуналку та збільшити статки олігархів чи купити поїсти.

Попри обіцянки влади на початку своєї каденції знизити тарифи на комунальні послуги та енергоносії – ціни на них тільки зростають.

З 1 січня ціна газу зросла від 14% – до рекордних 10-11 грн за куб. Тепло подорожчало до 50%, скасовано пільгові тарифи на електроенергію.

Стрімке та непомірне зростання тарифів поставило українців на межу виживання. Саме тому наприкінці грудня “Наш край” ініціював сесії місцевих рад щодо зниження тарифів, які відбуваються зараз по всій країні. Люди втомилися чекати активних дій від уряду та перекривають траси у низці областей.

Уряд має, не зволікаючи ані дня, вже на найближчому засіданні ухвалити рішення про зниження тарифів на газ та тепло. Цього вимагають люди і цю вимогу підтримує партія «Наш край». Українці не мають платити за комунальні послуги за грабіжницькими цінами. Тарифи на газ, тепло та інші енергоносії мають бути економічно обґрунтованими.