«Наш край» вимагає від уряду не обмінювати медицину та пенсії українців на борг МВФ

07.09.17

Медична реформа від уряду знищить у країні безкоштовну медицину, а прийняття пенсійної реформи відкине українців за межу бідності. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За словами Мазурчака, уряд продовжує проштовхувати у Верховну Раду реформи, які суперечать Конституції України.

“Пенсійна реформа, яку пропонує уряд, зменшить кількість отримувачів пенсій у зв’язку з підвищенням вимог до страхового стажу, а медична реформа повністю знищить медичну галузь та право людей на безоплатну медицину. У разі ухвалення цих реформ – мільйони українців опиняться за межею бідності та без медичної допомоги. Проте уряд продовжує наполягати на порушенні Конституції”, – наголосив Олександр Мазурчак.

У партії “Наш край” додають, що уряд готовий за будь-яку ціну просувати реформи, на яких наполягають доглядачі з МВФ.

“Нічого спільного з реформуванням вони не мають, а спрямовані виключно на механічне виконання вимог МВФ та інших західних інституцій. Урядові законопроекти ще до розгляду мають бути приведені у відповідність до чинної Конституції та інших законів”, – заявив Олександр Мазурчак.

“Наш край” вимагає від влади дотримуватися Конституції.

“Конституція – єдине, що поки не встиг знищити уряд, але у разі ухвалення реформ в українців не буде прав та можливостей на гідне життя, лікування та пенсійне забезпечення”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, напередодні старту нової сесії Верховної Ради України відбулося засідання Уряду, на якому були представлені ключові законопроекти, що потребують ухвалення парламентом, а також анонсовано нові принципи співпраці із законодавчою гілкою влади. До урядового пакету увійшли 5 реформ: медична, пенсійна, освітня, електронні довірчі послуги та міжнародні стандарти фінзвітності.