«Наш край» вимагає від мэра Южноукраїнска заслухати на сесії керівника міської лікарні

12.01.18YUU - «Наш край» вимагає від мэра Южноукраїнска заслухати на сесії керівника міської лікарні

Депутатська фракція “Нашого краю” в міській раді Южноукраїнська вимагає від міського голови Віктора Пароконного на черговій сесії міської ради заслухати виконуючого обов’язки головного лікаря Южноукраїнської міської лікарні Миколу Самуленка про стан фінансування комунального медичного закладу та забезпечення продуктами харчування пацієнтів, які проходять лікування в стаціонарі. Про це сказано в повідомленні фракції, що поширені регіональною прес-службою “Нашої краю”.

В документе говориться, що ситуація, яка сьогодні склалася навколо медичної установи міста, викликає занепокоєння не тільки у депутатському корпусі, але і у жителів міста Южноукраїнська та мешканців 30-ти кілометрової зони, які, зокрема, отримують медичні послуги в міській лікарні, не кажучи вже про працівників ЮАЕС.

«З кожним днем ​​суспільна напруга в місті зрастає. Через низку непродуманих управлінських рішень та некотрольованих бажань окремих осіб вплинути на роботу комунальних закладів, під загрозою опинилися, перш за все, люди, які проходять лікування в медичному установах. Також погрішився мікроклімат у колективі лікарні, який став заручником цієї ситуації», – говориться в заяві.

Тому “Наш край” закликав колег за депутатським корпусом не допустити соціального вибуху в місті.

«Діятися в рамках діючого законодавства і не забути, що і міський голова, і депутатський корпус повинні стояти на захисті інтересів южноукраїнців, а не піддаватися окремим “ляльководам” у задоволенні власних амбіцій. Звертаємось до колег-депутатів з закликом прийти на чергову сесію міського ради, послухати головного лікаря та виробити механізм вирішення напруженої ситуації в КЗ «Южноукраїнська міська лікарня», – йдеться в повідомленні.