“Наш край” вимагає створити не тільки антикорупційний суд, а й антикорупційний уряд – нардеп Шахов

05.06.18

Народний депутат України, член політради партії “Наш край” Сергій Шахов заявив, що уряд повинен піти у відставку, тому що провалив всі реформи.

В Україні провалені всі реформи, і появу антикорупційного суду гальмують ті, хто його бояться, заявив 5 червня з трибуни парламенту народний депутат України, член політради партії “Наш край” Сергій Шахов.

Політик переконаний, що парламент зобов’язаний проголосувати за створення антикорупційного суду.

“Скільки можна обманювати людей антикорупційним судом? Чому його так бояться ті, хто подавав по дві тисячі поправок? “Наш край” вимагає негайно перестати маніпулювати і прийняти рішення на користь України – проголосувати! “- сказав депутат.

Він зазначив, що “Наш край” вимагає негайного звіту уряду, і парламент не повинен дозволити чиновникам бігти з тонучого корабля.

“Усі реформи провалені – пенсійна, освітня, медична, навіть децентралізація – монетизація! Ми вимагаємо звіту уряду. Розігнати всіх іноземних міністрів і зробити повне перезавантаження чиновників. “Наш край” вимагає створити не тільки антикорупційний суд, а й антикорупційний уряд”, – зазначив депутат.

Як відомо, 1 березня 2018 року парламент підтримав законопроект про антикорупційний суд в першому читанні. Згідно з документом, Вищий антикорупційний суд в Україні повинні створити протягом 12 місяців після вступу закону в силу.

23 травня депутати почали розглядати законопроект у другому читанні, до законопроекту було подано майже дві тисячі поправок. Спікер Андрій Парубій прогнозував, що депутати зможуть вийти на фінальне голосування 7 червня.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив 4 червня, що подасть у відставку, якщо депутати парламенту не зможуть прийняти закон про антикорупційний суд.