«Наш край» вимагає припинити незаконний видобуток копалин на Луганщині

21.07.2121 07 lugansk - «Наш край» вимагає припинити незаконний видобуток копалин на Луганщині

На Луганщині горе-бізнесмени налагодили незаконну схему видобутку вугілля, наносячи непоправну шкоду екології регіону.

Про злочинні факти на своїй сторінці в Фейсбук повідомив народний депутат від «Нашого краю» Олександр Сухов.

«Ситуація на Луганщині все більше починає занурюватися в цілковитий хаос і анархію. До мене як до народного депутата України звернулися мешканці Лисичанського мікрорайону РТІ із заявою про те, що неподалік на відкритій місцевості невстановлені особи незаконно довгий час видобувають вугілля. Я невідкладно поїхав на місце, і втратив дар мови. На площі декількох десятків гектар розвернули справжнє «Велике Будівництво», де невідомі незаконно видобувають вугілля з верхніх шарів землі, руйнуючи екологію», – розповів народний обранець.

За словами Олександра Сухова, місцеві правоохоронці не реагують, вочевидь, знаючи і покриваючи злочинців.

«Найбільше у цій ситуації обурює і дивує: куди дивляться правоохоронці Луганської області, Луганська обласна державна адміністрація? Тут і сліпа людина б прозріла від такого нахабства. Проте, очевидно, що всі знають про це. Знають і отримують від горе-бізнесменів валізи грошей», – підкреслив він.

Депутат додав, що у той час, поки невідомі особи мають на вугіллі мільйонні прибутки, шахтарі на державних підприємствах місяцями сидять без заробітних плат.

«За розслідуванням злочинів буду стежити особисто, та, коли повернуся в Київ, обов’язково направлю звернення до новообраного міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського», – підсумував Сухов.