“Наш край” вимагає покарати тих, хто побив депутата Южноукраїнської міської ради

09.10.17

Вимагаємо від правоохоронців незалежного та оперативного розслідування побиття депутата Южноукраїнської міської ради Федора Татькова.

Влада тисне на опозиційних депутатів, які не хочуть голосувати в унісон з провладною більшістю. На останній сесії Южноукраїнської міської ради депутат від “Нашого краю” був побитий начальником юридичного відділу міськради. Партія вимагає від правоохоронців розслідувати цей напад та покарати винних.

Побиття депутата міської ради – це намагання влади змусити опозицію перестати критикувати міського голову та чиновників.

Цей випадок не залякає наших депутатів. Ми продовжимо відстоювати інтереси мешканців міста і виводити на чисту воду тих, хто розграбовує міський бюджет. Винні у побитті Федора Татькова мають понести відповідальність.

Як відомо, 5 жовтня перед сесією Южноукраїнської міської ради начальник юридичного департаменту напав на депутата від “Нашого краю” Федора Татькова. Депутат зробив відповідно заяву на сесії та написав заяву до поліції. Зараз триває розслідування інциденту.