«Наш край» вимагає перевірити реалізацію «Великого будівництва», – Шахов

11.06.21photo 2021 05 26 15 40 53 - «Наш край» вимагає перевірити реалізацію «Великого будівництва», - Шахов

«Наш край» вимагає перевірити реалізацію проєкта «Велике будівництво». Народний депутат, співголова політичної сили Сергій Шахов направив депутатське звернення до президента України і Кабінету міністрів України та вимагає здійснити перевірку ходу виконання програми «Велике будівництво», зокрема у Луганській області.

«Велике будівництво чи велике крадівництво? Ось так виглядає дорога від адміністративного центру області до одного з найбільших районів Луганщини. Ями такі, що колеса відвалюються прямо на ходу. Це ганьба для влади!», – сказав Сергій Шахов.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. Він розмістив відео, зроблене в Луганській області, показавши, як виглядає сьогодні більшість доріг в регіоні.

 

https://www.facebook.com/100044102448674/posts/341585480654864/?d=n

 

Народний депутат просить надати звіт щодо використання коштів, виділених на фінансування програми, а також у випадку виявлення фактів розкрадання державних коштів — притягнути винних до відповідальності.

Представник «Нашого краю» також звернувся до президента, Кабінету міністрів та Генеральної прокуратури з вимогою перевірити роботу голови Луганської ВЦА та його команди.