«Наш край» вимагає направити гуманітарну допомогу жителям українського Донбасу

22.02.22photo 2021 05 26 15 41 19 - «Наш край» вимагає направити гуманітарну допомогу жителям українського Донбасу

Уряд повинен терміново забезпечити додаткове фінансування та направити гуманітарну допомогу мирним жителям вздовж лінії розмежування, які уже потерпають від ескалації військового конфлікту. Про це під час виступу в Верховній Раді заявив співголова партії «Наш край», народний депутат України Сергій Шахов.

«8 років горить Донбас. Вчора відбулася надзвичайна подія. Я прошу підняти питання «Сірої зони Донбасу» і відселення людей з «Сірої зони Донбасу». Людям потрібна гуманітарна допомога. Вчора в Щасті і в половині Луганської області не було ні світла, ні тепла. Ми не можемо покинути наших людей. Донбас – це Україна і ми маємо подбати про наших людей. Ми повинні негайно організувати гуманітарну допомогу для українців Донбасу. Люди в скруті!», – заявив співголова «Нашого краю».

За словами обранця, у прифронтовому місті Щастя внаслідок обстрілів з боку бойовиків ЛНР повністю зупинила роботу Луганська теплоелектростанція. Сьогодні в трансформатор на території ТЕС влучив снаряд, відбулося займання. За словами Шахова, Щастя залишилося повністю без електро-, водо- і теплопостачання. Така ж ситуація у Врубівці. Там люди сидять у бомбосховищах без електрики та газу. Доступу до відновлення поки що немає, оскільки обстріли не вщухають. Зважаючи на небезпечну ситуація влада має терміново розглянути можливість евакуації мирних людей.