“Наш край” вимагає компенсувати втрачену землю українцям вздовж будівництва «Європейського валу»

19.05.21photo 2021 05 17 18 49 08 - "Наш край" вимагає компенсувати втрачену землю українцям вздовж будівництва «Європейського валу»

Українці з 5 п’яти областей досі не отримали компенсацій, за свої паї, які держава вилучила для будівництва стіни на кордоні з Росією, так званого «Європейського валу». Держава примусово відібрала у них землю та не надала жодних компенсацій. Про це під час п’ятої сесії дев’ятого скликання Верховної ради України заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов.

«З цієї трибуни я звертався до вас неодноразово: проїдьте Чернігівщина, Сумщина, Харківщина, Луганщина, Донеччина – де з’єднується українська земля з російською землею. Туди, де проведений «Європейський вал». У людей відібрали право на свою землю, яка їх годувала, і ніхто досі не вирішив це питання. Люди голодують», – наголосив Сергій Шахов.

За його словами, це питання ігнорується владою роками.

«Я ще раз звертаюся від усіх цих людей до цієї зали, до кожного народного депутата, поки ще є мажоритарники, вирішити це питання. Дайте компенсацію людям, дайте їм грошей на хліб»,- наголосив нардеп.