«Наш край» вимагає більшої прозорості щодо виділення землі в Чернігові

29.01.21img 2775 scaled - «Наш край» вимагає більшої прозорості щодо виділення землі в Чернігові

Депутати від партії «Наш край» у Чернігівській міській раді під час чергової сесії порушили питання щодо прозорості виділення землі.

Зокрема, комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» міськрада надала дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення кількох земельних ділянок у  3-му мікрорайоні житлового масиву «Масани» для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування.

Депутатка від «Нашого краю» Наталія Рашина порушила питання щодо публічної інформації про потенційних інвесторів на ці земельні ділянки, чи укладені договори про наміри, необхідності візуалізації використання земельних ділянок.

«Є необхідність деталізації та оприлюднення повної інформації про виділення землі, особливо у мікрорайоні, що активно розвивається. Тим паче, що маємо приклади скандальних історій, приміром, із газозаправною станцією у Масанах. Щоб такого не ставалося, потрібно мати чітке розуміння, кому, на яких умовах і з яким цільовим призначенням виділяється земля», – підсумувала Наталія Рашина.