«Наш край» викрив незаконне будівництво у Скадовську, яке покриває мер і його команда

06.08.2106 08 herson - «Наш край» викрив незаконне будівництво у Скадовську, яке покриває мер і його команда

Мер Скадовська і його команда довгий час приховували факт незаконного будівництва комплексу станції технічного обслуговування посеред житлового сектору. Про це дізналась голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

За її словами, комплекс станції технічного обслуговування будується  по вул. Сергіївська, 84. Втім ані будівельного паспорта, ані декларації на початок будівельних робіт у об’єкта немає. Окрім цього, замовник будівництва порушує Державні санітарні правила, оскільки зводить об’єкт посеред житлового сектору.

Як наголосила Людмила Козлова, факт незаконності даного будівництва «архітектурний сектор», який входить в сферу впливу місцевого мера, довгий час приховував від громадськості. І тільки завдяки наполегливості й певним зусиллям вдалося його викрити.

Як вдалось дізнатись голові Скадовської організації «Наш край», власник цієї земельної ділянки на прізвище Максимчук є близьким родичем директора таксі «Малий» пана Хмари, який активно підтримував на виборах нинішнього мера Олександра Яковлєва.

«Наш край» и надалі буде слідкувати за ситуацією і не дасть її заговорити.