«НАШ КРАЙ» представляє своїх кандидатів на Харківщині

30.09.15

У Харкові відбулися міська та обласна конференції політичної партії «НАШ КРАЙ»

Делегати обговорили та схвалили списки кандидатів на виборах до Харківської міської ради та Харківської обласної ради.

Виборчий список партії «НАШ КРАЙ» до Харківської міської ради очолив Олександр Фельдман-молодший – безпартійний, директор Міжнародного благодійного фонду Олександра Фельдмана. А виборчий список до Харківської обласної ради – народний депутат України член політичної партії «НАШ КРАЙ» Олександр Борисович Фельдман.

Коли головуючі на конференціях зачитували делегатам виборчі списки, неможливо було не помітити, що у міської та обласної команд кандидатів у депутати чимало спільного.

По-перше, по-справжньому інтернаціональний склад кандидатів. У списках люди майже всіх національностей, що проживають в Україні, є її громадянами і – без пафосу – справжніми патріотами.

По-друге, всі ці люди – справжні патріоти своєї Батьківщини. На відміну від тих, хто на площах під патріотичними гаслами б’є себе в груди по футболці із зображенням величезного тризуба, всі кандидати, висунуті обласною та міською партійними організаціями «НАШОГО КРАЮ», щодня й самовіддано роблять свою справу: лікують людей та навчають дітей і студентів, вирощують урожай, водять транспорт, створюють робочі місця, захищають наукові праці та патенти на винаходи, керують бізнесом і підприємствами, захищають Україну в лавах Збройних сил.

Їх, таких різних – і молодих, і наділених життєвим досвідом, – об’єднує спільне прагнення зробити свою вулицю, свій мікрорайон, своє місто кращими.

До Харківської міської ради делегати міської конференції затвердили список з 84 кандидатів. До Харківської обласної ради висунуто 120 гідних представників як партії, так і безпартійних, тих, хто поділяє програму партії «10 кроків для розвитку рідного краю» та її девіз «Україна починається з рідного краю».