«НАШ КРАЙ» висунув кандидатів до Маріупольської міськради

26.09.15

Маріупольська міська організація політичної партії «НАШ КРАЙ» висунула 54 кандидата в депутати міськради по багатомандатному виборчому округу на місцеві вибори і 8 кандидатів до Сартанської сільської ради від партії «НАШ КРАЙ»

«Основна суть нашої партії – ми даємо можливість мешканцям нашого міста бути обраними до міської ради виходячи з їхнього вміння працювати. Це маріупольці, які показали себе як професіонали, господарники, які успішно виконують поставлені завдання », – зазначив перший номер у списку кандидатів у депутати міськради міський голова Юрій Хотлубей.

Незважаючи на всі труднощі, що випали на долю прифронтового Маріуполя, стабільно працювали комунальні підприємства, бюджетні організації. Велике навантаження лягло на соціальних працівників, і вони гідно витримали випробування. Комунальні підприємства трудилися на оборонних рубежах під обстрілами й спорудили три лінії оборони. Об’єднавшись, усі разом виробили алгоритм роботи і впоралися з бідою, яка зачепила Сартану і МКР Східний.

«За всіма цими подіями стояли конкретні люди, і вони гідні того, щоб далі бути у складі міськради», – вважає Юрій Хотлубей.

Однопартієць Юрія Хотлубея заступник міського голови Тетяна Ломакіна впевнена, що кандидати від «НАШОГО КРАЮ» впораються, тому що вони нащадки переселенців, які прийшли на цю землю. Завдяки їм всього за два століття виросло півмільйонне промислове і культурне місто-трудівник зі своїми університетами, театрами.

«Основні принципи програми« НАШОГО КРАЮ» – максимальна відкритість муніципального управління, впровадження системи електронних петицій, залучення жителів до всіх процесів планування та розвитку міста, забезпечення оперативного реагування на зміну потреб жителів та підтримка незахищених громадян, збільшення фонду оплати праці, зелене світло інвестиціям, нетерпимість до всіх проявів корупції. І тоді Маріуполь стане «вітриною європейського вибору України», – вважає Тетяна Ломакіна.

Крім того, «НАШ КРАЙ» обіцяє працювати над розвитком промисловості і появою робочих місць у місті, над оновленням застарілої інфраструктури ЖКГ. Маріуполю потрібні хороші дороги, справедливі тарифи, якісна медицина й нові стандарти освіти, муніципальна поліція.

Команду кандидатів у депутати міськради представив голова міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Володимир Клименко.

Перше місце у списку займає міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей. Також «НАШ КРАЙ» представляють два заступника міського голови – Володимир Клименко та Тетяна Ломакіна. Крім того, в списку кандидатів – голова Жовтневої райадміністрації Анатолій Карунік, начальник аварійно-водолазної служби міськради Олександр Татай, директор «Маріупольтепломережі» Ігор Клименко, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Уляна Токарєва. Також «НАШ КРАЙ» висуває до міськради «азовмашівців» Ірину Москалик, Наталію Чудаеву та Костянтина Іващенка.

У Маріупольській міській виборчій комісії «НАШ КРАЙ» представлятиме Галина Голубова, а в Сартанській сільській виборчій комісії – Ольга Пивоварова.

Усі повноваження щодо ухвалення рішень, пов’язані з підготовкою до виборів 25 жовтня 2015 року, покладено на голову міського осередку Володимира Клименка.