«Наш край»: Влазити у кредити на дороги під час кризи – безвідповідально

29.05.20

Партія “Наш край” виступає проти залучення кредитів на розбудову доріг місцевого значення. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, безвідповідально влазити у кредити на дороги під час кризи.

«На думку влади, дороги місцевого значення мають відновлюватися за кошти міжнародних фінансових організацій, а західні партнери вже готові надавати кредити. Партія «Наш край» радить облдержадміністраціям не влазити у додаткові борги, тим більше під час економічної кризи, яка тільки набирає обертів», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, кредити буде брати обласна влада, а віддавати їх доведеться всій громаді.

«Зараз недоречно брати кредит під застаріли плани розвитку дорожньої інфраструктури, яка не враховує зростання локальної економіки. Це тільки спустошить місцеві бюджети, доведе їх до банкрутства, а віддавати доведеться громадам – не виключено, що за рахунок розпродажу комунальної землі», – сказав Олександр Мазурчак.

«Наш край» вважає, заявив співголова партії, що підтримати будівництво та ремонт місцевих доріг там, де є нагальна потреба у цьому, має держава.

«Влада не має вішати нові борги на громади», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Наталія Форсюк заявила, що західні партнери вже висловили готовність надавати кредити обласним державним адміністраціям для відновлення та покращення мережі місцевих доріг.