«Наш край»: Влада має змусити монополістів встановити безкоштовні газові лічильники

12.03.19

Протягом цього року уряд повинен забезпечити безкоштовне встановлення газових лічильників для трьох мільйонів споживачів. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, до 2020 року уряд повинен змусити газових монополістів встановити заплановані безкоштовні лічильники.

“Вже кілька років партія “Наш край”  закликає владу виконати вимогу закону та безкоштовно встановити газові лічильники для домогосподарств. Нарешті уряд зобов’язав «Нафтогаз» надати план встановлення безкоштовних лічильників для 3 млн домогосподарств, які не мають приладів обліку газу.   Разом з тим, уряд відреагував на чисельні заклики «Нашого краю» та відмовився продовжити контракт із Андрієм Коболєвим, керівником НАК «Нафтога» з України. Влада має змусити монополістів встановити безкоштовні газові лічильники та проконтролювати їх встановлення”, -зазначив Олександр Мазурчак.

Також співголова партії наполягає перевірити наявність загальнобудинкових лічильників.

“Необхідно провести тотальну перевірку наявності та якості загальнобудинкових приладів обліку газу для уникнення зловживань з боку облгазів”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу проконтролювати встановлення безкоштовних газових лічильників до наступного року.

“Уряд повинен забезпечити контроль над виконанням рішення про встановлення 3 млн газових лічильників у 2019 році. Потрібно покінчити з розкраданням газу та обдурюванням людей”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву НАК «Нафтогаз України» якнайшвидше представити план встановлення лічильників газу для 3 мільйонів домогосподарств, які ще не мають приладів обліку.