“Наш край”: вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє (фото)

24.05.21hanalyev glavnaya min scaled - "Наш край": вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє (фото)

Донедавна на місці зони відпочинку для дітей «панували» суцільні чагарники, але за ініціативи депутата Кролевецької міської ради Еседуллаха Ханалієва від політичної партії «Наш Край», спільно з небайдужими мешканцями мікрорайону, територію було впорядковано: проведено розчищення, встановлено огорожу, освітлення та, власне, дитячий майданчик.

 «Щиро дякую Еседуллаху Ханалієву та всім причетним до цієї доброї справи. Тепер у нашої малечі  з’явилося   місце, де вони можуть  відпочивати та гратися . Все це сприятиме зміцненню їхнього здоров’я, що так необхідно всім дітям. Сьогоднішній приклад засвідчив, що зробити добру справу можна лише за умови об’єднання наших зусиль. Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові й турботи з боку як батьків, так і влади, бо вклад у наших дітей — це вклад у наше майбутнє», – зазначає мешканка мікрорайону Юлія Іллєнко.

«Еседуллах Ханалієв робить для нашого мікрорайону дуже багато: це й допомога школі, й ініційована ним підсипка та грейдування дорожного покриття по вулиці Сільськогосподарська, а відсьогодні наша малеча зможе розважатися на ігровому майданчику. Від себе особисто хочу подякувати нашому депутатові за всі добрі справи та сьогоднішнє незабутнє свято, яке подарувало нашим дітям море позитивних емоцій», – говорить місцева жителька Марина Вихрова.

Діти залюбки опановували всі локації ігрового майданчика. До того ж, кожен із них мав змогу безкоштовно поласувати солодкою ватою та морозивом, а дорослих пригощали пловом. Веселий настрій подарував присутнім виступ аніматорів.

«Дитячий майданчик у нашому мікрорайоні – це необхідність, адже діти мають проводити своє дозвілля весело та з користю. Щиро дякую кожному, хто вніс свій посильний вклад у створення ігрової зони для нашої малечі. Не буду називати поіменно, адже всі й без цього знають хто ці люди. Сподіваюся, що в подальшому ми спільно з громадою нашого мікрорайону будемо робити все для того, щоб зробити комфортним життя майбутнього покоління», – зауважив Еседуллах Ханалієв.

hanalyev 1 min 1024x683 - "Наш край": вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє (фото) hanalyev 3 min 1024x683 - "Наш край": вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє (фото) hanalyev 2 min 1024x683 - "Наш край": вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє (фото)