«Наш край» вимагає радикальних заходів від влади в боротьбі з вірусом: закупити апарати ШВЛ і посилити матеріально-технічну базу лікарень

16.03.20

Фракція партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді закликає управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА підготувати перелік необхідного обладнання та медикаментів для поповнення матеріально-технічної бази медичних установ Миколаївської області для здійснення профілактики і можливого лікування коронавирусной інфекції.

«З огляду на, що кількість випадків захворювання COVID-19 в Україні зростає, «Наш край» пропонує вжити негайних заходів з придбання апаратів штучної вентиляції легенів, необхідних антисептичних та інших захисних засобів в лікарні області. Не потрібно чекати поки Миколаївщина увійде в список областей з випадками захворювання COVID-19», – йдеться в заяві «Нашого краю».

Депутати зазначають, що світовий досвід показує, що навіть країни з розгалуженою і досить міцною системою охорони здоров’я насилу справляються з пандемією. Заяви місцевих чиновників, про готовність брати і лікувати людей з виявленим захворюванням не вселяють надії, так як реальна картина і кадрового забезпечення, і матеріально-технічної бази медичних установ бажала кращого і до появи коронавирусной інфекції.

«Рішення про перерозподіл фінансових коштів або використання резервного фонду бюджету області для посилення лікувальних установ буде не просто правильним, а відповідальним для збереження здоров’я наших людей. «Наш край» готовий надати свої голоси і зібратися на сесію для прийняття даного рішення», – сказано в заяві.

У тому числі «Наш край» звернувся до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з пропозицією направити керівникам комунальних підприємств області рекомендації щодо посилення профілактичних заходів та введення особливого режиму роботи на підприємствах для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної інфекції. Окремо депутати пропонують направити звернення до керівника КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федору Барні з вимогою надати інформацію про роботу підприємства в даний період, профілактичних заходах і приблизному плані дій для мінімізації збитків, що виникають в результаті пандемії і особливого режиму роботи підприємства.