«Наш край» відстоює збереження школи на Куликівщині у Чернігівській області

18.06.2118 06 novost chernigiv rajrada - «Наш край» відстоює збереження школи на Куликівщині у Чернігівській області

Депутати фракції «Наш край» Чернігівської районної ради виступили за збереження Дроздівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Вони підтримали запит колеги щодо правомірності дій Куликівської селищної ради, яка вирішила закрити школу.

Рішення про ліквідацію закладу сільрада ухвалила в квітні. На думку батьків учнів, не було дотримано процедури обговорень із педагогами, батьками, представниками громадськості, а рішення селищної ради не було оприлюднене заздалегідь, як того вимагає чинне законодавство. Громада побоюється, що 50 учням ліквідованої школи не знайдеться місця в сусідньому навчальному закладі. Також проблемою є підвезення учнів, оскільки в громади немає додаткового шкільного автобуса для 12 першокласників.

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській райраді Дмитро Шкильов увійшов до складу робочої групи, що вивчатиме питання можливого збереження Дроздівської школи. На його переконання, не можна закривати школу без детальних консультацій з громадськістю і вивчення всіх питань. «Ми підтримуємо вимоги батьків і схиляємося до пошуку всіх можливостей щодо збереження цієї школи», – прокоментував він.

Таку позицію підтримує і депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Музика, який взяв участь у роботі сесії райради. Він наголосив, що політична сила відстоює принцип якісної освіти в сільській місцевості і збереження всіх навчальних закладів, які можливо зберегти, щоб забезпечити рівний доступ дітей до загальної середньої освіти.