“Наш край” відстоює інтереси жителів села Іваниця

04.07.17

Про використання коштів на розвиток інфраструктури села, розвиток громади та оренду земельних паїв обговорювали представники “Нашого краю” з місцевими жителями на зборах у селі Іваниця Парафіївської селищної ради, що на Чернігівщині. Про це повідомляє Чернігівська прес-служба “Нашого краю”.

Про здобутки та внески у розвиток громади відзвітували мещканцям села перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, депутат Чернігівської обласної ради, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства «Нива–плюс» Борис Щербина (представники «Нашого краю») та депутат Чернігівської обласної ради, місцевий аграрій Віктор Кияновський, – йдеться в повідомленні.

Представник “Нашого краю”, селищна голова Парафіївки Валентина Карпенко розповіла про використання коштів на розвиток інфраструктури села.

“Торік 1,5 млн грн використано на реконструкцію Іваницької школи та 870 тис. грн – на дитячий садок. Цього року планується реконструкція лікарської амбулаторії, яка вже з 1 липня поточного року працює цілодобово. У Парафіїській ОТГ чи не єдиній на Чернігівщині виділяються кошти з місцевого бюджету для хворих на цукровий діабет”, -зазначила вона.

Депутат Чернігівської обласної ради, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко наголосила, що сьогодні не у кожній громаді відкриваються групи у дитячому садку, реконструюються заклади освіти та медицини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук зазначив, що виділить кошти свого депутатського фонду на ремонт дороги між селами Іваниця та Ольшани.

Про свої здобутки і внесок у розвиток громади розповів кандидат у депутати обласної ради від партії «Наш край», керівник місцевого сільгосппідприємства Борис Щербина, який вже більше 40 років опікується проблемами села та його жителів.

Загалом у своїх виступах представники “Нашого краю” закликали жителів брати активну участь у вирішенні життєво важливих питань села.

“Разом можна здолати усі негаразди”, – підсумували вони.

Нагадаємо, минулої п’ятниці у селі Іваниця Парафіївської селищної ради, що на Ічнянщині, відбулись селищні збори. У зборах взяли участь понад 350 мешканців села.