«Наш край» відстоює інтереси юних спортсменів у Сумах

18.06.2118 06 novost sumы sport glav min - «Наш край» відстоює інтереси юних спортсменів у Сумах

Представники партії «Наш край» у Сумах працюють над тим, щоб юні спортсмени змогли продовжити заняття на реконструйованому стадіоні «Авангард». Зокрема, цим питанням опікується депутатка обласної ради від партії «Наш край» Тетяна Гончаренко.

18 06 novost sumы sport 1 min 1024x575 - «Наш край» відстоює інтереси юних спортсменів у Сумах

Реконструкція стадіону «Авангард» триває вже кілька років. І хоча повністю ремонтні роботи не завершені, вихованці дитячо-юнацьких шкіл вже перейшли до тренувань на ньому. Рішення міської ради про передачу частини приміщень новоствореному футбольному клубу «Суми» турбує громадськість міста, юних спортсменів та їхніх батьків, адже це може значно зменшити години тренувань та кількість вихованців.

На думку представників молодіжного крила партії «Наш край», в місті необхідно розвивати дитячі спортивні гуртки, щоб якомога більше дітей були залучені до спортивних секцій. І стадіон «Авангард», навіть після часткової реконструкції, найбільше підходить для цього. Активісти молодіжного руху зібрали понад 300 підписів небайдужих сумчан щодо підтримки молодих спортсменів. Сумчани зазначають, що комунальний об’єкт має працювати на громаду і давати можливість дітям займатися спортом. Зібрані підписи передали Тетяні Гончаренко.

18 06 novost sumы sport 2 min 1024x576 - «Наш край» відстоює інтереси юних спортсменів у Сумах

«Я опрацьовую це питання і хочу отримати відповідь від міської влади про плани використання стадіону «Авангард». Чи буде враховано інтереси вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл? Чи не буде зменшено години занять? Наш пріоритет – це розвиток масового дитячого спорту», – зазначає депутатка.