«Наш край» відстоюватиме Чернігівську районну лікарню

22.02.21

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській районній раді Дмитро Шкильов узяв участь у засіданні «круглого столу» щодо подальшої долі Чернігівської районної лікарні.

Захід організували члени Ради ветеранів Чернігівського району, які занепокоєні ймовірним закриттям медзакладу. У зустрічі взяли участь представники майже всіх фракцій Чернігівської райради.

Як пояснив Дмитро Шкильов, згідно з чинним законодавством, до 1 липня цього року медичні заклади мають бути передані на баланс тих громад, на території яких вони розташовані.

«Ми розуміємо, що Чернігів як громада не зацікавлений у збереженні районної лікарні, оскільки зараз проводить оптимізацію мережі своїх медичних закладів. Тож, брати на баланс ще один медзаклад не буде», – зазначив він.

Водночас Дмитро Шкильов наголосив, що фракція «Нашого краю» за жодних обставин не голосуватиме за закриття медичного закладу, який нині обслуговує кількасот тисяч людей.

Поки розпочато перемовини із народними депутатами щодо внесення змін до законодавства, аби норма передачі на баланс комунальних установ не стосувалася медичних закладів. Також є необхідність знайти ймовірні шляхи фінансування районної лікарні.

«Сьогодні Чернігівська районна лікарня – працюючий заклад і його потрібно зберегти», – підсумував Дмитро Шкильов. Депутати Чернігівської районної ради готують звернення до центральних органів влади щодо збереження Чернігівської районної лікарні.

Довідка: КНП «Чернігівська ЦРЛ» Чернігівської райради функціонує з 1957 року як центральний медичний заклад для обслуговування жителів Чернігівського району. Сьогодні лікарня є спеціалізованим медичним закладом вторинного рівня надання медичної допомоги. Наразі забезпечена робота лікарні в режимі цілодобового (в тому числі ургентного) надання медичної допомоги.

Лікарня має всі необхідні ліцензії та сертифікати, що підтверджують її можливості з належного обслуговування населення.