«Наш край» відстояв школу у степовому селі на Херсонщині

07.12.21herson shkola - «Наш край» відстояв школу у степовому селі на Херсонщині

У селі Степне Херсонської області вдалося відстояти школу-одинадцятирічку. Про це повідомив депутат Новорайської громади Бериславського району від партії «Наш край» Максим Добровольський .

Боротьбу за осередок освіти на селі очолив нашкраївець Максим Добровольський за участі й підтримки депутатів Новорайської громади.

«Балотуючись в депутати від «Нашого краю», я ставив перед собою завдання зберегти школу в такому вигляді, як вона є на сьогодні. Вважаю, що нам вдалося зберегти її разом.  Доводячи на різних рівнях необхідність сільської школи, найперше, я виходив з того, що з її втратою степове Степне захиріє, розвалиться і зникне із мапи України, як сотні інших маленьких сіл. Сьогодні тут проживає близько 650 людей, які хочуть жити на своїй землі, а не шукати долі де-інде. До того ж наші діти розумні й охочі до наук, і дати їм гарні умови для освіти ми можемо в нашій школі. У нас на 85 школярів працює 15 педагогів», – розповідає Максим Добровольський.

Аргумент, що без школи село з часом може припинити існування, не єдиний. Дорога до сусідньої школи для маленьких громадян України могла перетворитися на щоденний нелегкий квест. Так можна назвати ті 15 кілометрів до найближчої школи й назад додому, які вони мали би долати 5 разів на тиждень. Також до Степної школи привозять дітей із сусіднього села Максим Горький, яке розташоване поряд.

Директором закладу, який вдалося відстояти, призначено Максима Добровольського, він каже, що вповні готовий відповідати за її подальшу долю.