«Наш край» відроджує інтелектуальні ігри у Маріуполі

23.02.17unnamed 2 4 - «Наш край» відроджує інтелектуальні ігри у Маріуполі

unnamed 8 300x200 - «Наш край» відроджує інтелектуальні ігри у Маріуполі22 лютого у Маріуполі, з ініціативи та за підтримки Маріупольської міської організації «Нашого краю», відбувся міський турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» для студентів вищих навчальних закладів.

У ньому взяли участь студенти Приазовського державного технічного університету, Азовського морського інституту і Маріупольського державного університету.

Чотири команди боролися за звання кращих у 2017 році, а також за путівку на обласний чемпіонат, який відбудеться 25 лютого.

Голова Маріупольської міської організації партії «Наш край» Владислав Мірошниченко підкреслив готовність партії створювати всі умови для інтелектуального розвитку молоді.

«Хочу відзначити, що Маріуполь завжди мав сильне представництво в інтелектуальних турнірах на рівні Донецької області. Однак, через військові дій, ці позиції були втрачені. Ми беремо на себе відповідальність відродити цей рух не тільки на міському, а й на обласному рівні», – зазначив голова партії.

Перше місце в турнірі посіла команда Pime Taradox Приазовського державного технічного університету, друге – «Тунець копчений» Азовського морського інституту. Третє місце отримала команда «Дельфін» Азовського морського інституту, випередивши всього лише на 1 бал команду «Вогонь» Маріупольського державного університету.

Хлопці показали гідний рівень гри а також висловили зацікавленість у розвитку даного напрямку у Маріуполі. Вже 24 лютого команда переможців вирушить на обласний турнір, який організовано в рамках обласної Ліги українських клубів.