«Наш край» відкрив офіси партії в Первомайську, Кривому Озері та Березанці

02.10.18

Відтепер жителі Миколаївської області зможуть отримати оперативну консультативну та реальну допомогу в громадських приймальнях “Нашого краю”, які партія відкрила у Первомайську, Кривому Озері та Березанці. Про це повідомила  голова виконкому Миколаївської обласної організації «Наш краю» Ольга Остапчук.

За її словами, одним з основних завдань партії – закріпити командні сили в районах таким чином, щоб робота стала ще більш ефективною та оперативною.

«Одним із основних завдань “Нашого краю” –  наблизитись якомога ближче до людей, стати доступними та відкритими, закріпити командні сили в районах таким чином, щоб робота партії стала ще більш ефективною та оперативною», -зазначила Ольга Остапчук.

Сьогодні, наголосила вона, з впевненістю можна сказати, що ми практично виконали завдання.

«Наш край» представлений в Миколаївської області 313 депутатами місцевих рад, 2 мерами, 4 головами сільських рад, 2 старостами. Це потужна сила, але виборці не завжди знають як знайти свого депутата, тому ми вирішили відкрити партійні офіси в кожному районному центрі та місті обласного значення», – повідомила Ольга Остапчук.

«Дякую всім присутнім за якісну командну роботу та бажаю нам всім рухатись впевнено далі до нових перемог», – зазначила Ольга Остапчук під час відкриття партійних офісів.

Офіс Первомайської міської та районної партійних організацій  партії «Наш край» працює за адресом: м.Первомайськ, вул.Вінграновського, 28. Графік роботиз 9-00 до 14-00, понеділок – п’ятница

Офіс Кривоозерської районної організації партії «Наш край» працює за адресом: смт Криве Озеро, вул.Кобзаря, 44 (другий поверх). Графік роботи з 8-00 до 15-00, понеділок – п’ятница

Офіс Березанської районної організації партії «Наш край» працює за адресом: смт Березанка, вул.Центральна, 33А. Графік роботи з 9-00 до 16-00 (понеділок – середа, п’ятниця), з 8-00 до 17-00 (четвер)