«Наш край» в Запорізькій області привітав дітей з новорічними святами

18.01.22godыvnychka zaporыzhzhya - «Наш край» в Запорізькій області привітав дітей з новорічними святами

Команда активістів та депутатів «Нашого краю» в різних куточках Запорізької області привітали дітей з новорічними святами та вручили солодкі «годівнички».

По всій Україні триває акція від політичної партії «Наш край», в ході якої партійці не тільки дарують дітям солодощі, а й долучають їх до добрих справ. Брендовані пакунки з цукерками легко перетворюються на годівницю для птахів, яку можна наповнити зерном та повісити на дереві.

З нагоди святкування Старого Нового року з щедрівками та подарунками до «Тополинської ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітала депутат Василівської районної ради від політичної партії «Наш край» Катерина Луценко. Діти подякували за солодощі та залюбки підтримали ініціативу, розвісивши годівнички на території школи.

Дошкільнят дитячого навчального закладу «Росинка» в с. Якимівка привітав депутат Якимівської селищної ради від партії «Наш край» Дмитро Жеребецький. Окрім поздоровлень зі святами діти отримали й солодкі подарунки від політсили.

Краяни Бердянська та прилеглих територій також приєднались до акції. Депутати Бердянської міської ради від «Нашого краю» Жанна Безродня та Алла Циндра привітали дітей зі святами. А депутат Бердянської районної ради від «Нашого краю» Оксана Кутова вручила подарунки учасникам естрадно-танцювального ансамблю «Фієста» в с. Азовське.

Дітлахи Пологівської та Вільнянської міської громади також отримали від партійців солодкі подарунки та приєдналися до акції #Наш_Край_Запоріжжя_оберігає.

Більше того, діти разом з батьками можуть взяти участь в конкурсі та позмагатися за цінні призи. Так, кожен охочий, отримавши подарунок, зможе долучитися до акції, розмістивши у Фейсбуці фото або коротке відео зі своєю годівничкою та хештегом #Наш_Край_Запоріжжя_оберігає.

Найактивніші учасники, дописи яких наберуть найбільшу кількість лайків та репостів, отримають цінні призи від «Нашого краю».

Долучаймося до добрих справ!