«Наш край» у Запоріжжі вшанував пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

15.02.17

unnamed 5 1 300x225 - «Наш край» у Запоріжжі вшанував пам'ять учасників бойових дій на території інших держав15 лютого у Запоріжжі, в день 28-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, на Алеї слави біля пам’ятника загиблим в локальних військових конфліктах, відбувся молебень та урочистий захід, присвячений вшануванню ветеранів Афганістану, а також пам’яті загиблим під час локальних конфліктів.

Представники партії «Наш край», ветерани війни в Афганістані, їхні родичі та мешканці Запоріжжя поклали квіти до пам’ятника загиблим.

Глави Запорізької міської та обласної об’єднань Українського Союзу ветеранів Афганістану Валентин Зарва і Олександр Наметченко висловили вдячність співголові партії «Наш край» Сергію Кальцеву за підтримку і допомогу в організації заходу.

«Вже більше 15 років Сергій Федорович надає фінансову підтримку Запорізькому Союзу ветеранів в організації щорічних пам’ятних зустрічей», – заявив Валентин Зарва.

«Ми, воїни-афганці, щиро вдячні йому за піклування про долі наших бойових товаришів, за підтримку і за увагу до проблем ветеранів і членів їх сімей у вирішенні різних питань», – сказав Олександр Наметченко.

Співголова партії «Наш край» Сергій Кальцев заявив, що вважає допомогу воїнам-інтернаціоналістам боргом наших поколінь перед учасниками бойових конфліктів, які мужньо виконували військову присягу.

«Подвиг ветеранів війни в Афганістані – це наша пам’ять і гордість, а також приклад доблесті і патріотизму для нових поколінь», – упевнений Сергій Кальцев.