«Наш край» в Святогорську організував суботник

27.04.18

Суботник на набережній Сіверського Донця провели з ініціативи Святогірської міської ради та міської організаціі “Нашого краю”. Про це повідомив голова міської організації “Нашого краю” Сергій Приймачук.

За його словами, ідею підтримали співробітники НПП “Святі гори”, а також небайдужі мешканці міста та тих сіл, які будуть входити в майбутню Святогірську ОТГ.

«Радує, що на суботник дорослі прийшли разом з дітьми і показали підростаючому поколінню гідний приклад дбайливого ставлення до навколишнього середовища», – зазначив Сергій Приймачук.

Крім набережної, підкреслив він, почистили узбережжі Сіверського Дінця та озера Лазневе.

«Крім традиційних робіт із збирання та вивезення сміття, були проведені комплексні заходи з очищення узбережжя Сіверського Дінця та озера Лазневе. З поверхні води були зібрані пластикові пляшки, очерет і інше сміття », – розповів він.

Він зазначив, що такі заходи «Нашому крайм» проводяться постійно.

«Такого роду заходи проводяться постійно. І ми б хотіли, щоб з кожним разом кількість людей, які прибирають сміття, збільшувалася, а число тих, хто залишає сміття на місці відпочинку, скорочувалася. Тільки виховуючи в людях любов до природи, можна зберегти її первозданність », підсумував Сергій Приймачук.