«Наш край» в Слов’янську підтримав чемпіонат з кросу

14.10.18

Фінальний тур чемпіонату Донецької області з кросу пам’яті заслуженого тренера України Миколи Ковальова відбувся 13 жовтня на території Слов’янського курорту. Третій рік поспіль партнером заходу виступає народний депутат України, голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олег Недава. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

У цьому році на змагання приїхало 9 команд, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи Слов’янська, Бахмута, Покровська, Торецькому, Краматорська, Дружківки, Маріуполя, а також Слов’янського і Покровського районів. Особливість турніру полягає в тому, що він є відбірковим етапом чемпіонату України з кросу, який відбудеться 25-27 жовтня в Івано-Франківську.

Поборотися за місця в обласній легкоатлетичної збірної виявили бажання понад 100 початківців і вже досвідчених спортсменів. І оскільки їх кількість більш ніж вчетверо перевищувала ліміт вакансій на всеукраїнський чемпіонат, боротьба за перемогу була неабияка.

Більше 4-х годин тривало завзяте змагання, і, нарешті, після підведення підсумків журі оголосило імена спортсменів, які показали найкращий результат. Найперспективнішим належить тепер продовжити тренування вже в складі збірної Донецької області, щоб через два тижні гідно представити свою область на чемпіонаті України.

Народний депутат України, член політради ПП «Наш край», голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олег Недава продовжує сприяти тому, щоб спортсмени Донецької області мали можливість прославляти рідний край не тільки в межах регіону, а й на всеукраїнському рівні.