«Наш край» в Пологівській громаді Запорізької області вшанував пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

17.02.22internaczionalisty zap - «Наш край» в Пологівській громаді Запорізької області вшанував пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Пологах відбулось урочисте покладання квітів та мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Участь у заході взяли депутати Пологівської міської ради від політичної партії «Наш край» Валентина Шашко та Наталія Кошель.

Краяни разом з іншими учасниками заходу віддали шану мужності та героїзму воїнам-інтернаціоналістам, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу та у врегулюванні збройних конфліктів за межами нашої держави.

«Серед тих українців, яким довелось нести нелегку військову службу в «гарячих точках» світу, було 286 жителів Пологівщини. Ризикуючи своїм життям, воїни-інтернаціоналісти сумлінно виконували військову присягу та свій громадянський обов’язок. Світла їм пам’ять та людська шана», – сказала Валентина Шашко.