«Наш Край» в Первомайську провів захід «Зустрічаємо Різдво»

09.01.18

Депутатська фракція «Наш Край» Первомайської міської ради для дітей міста провела захід «Зустрічаємо Різдво».

В програмі заходу були веселі конкурси, ігри, зустріч з казковими героями та подарунки. За словами організаторів, участь в різдвяному дійстві взяли близько 100 дітей.

«Депутати «Нашого Краю» в м. Первомайськ завжди намагаються працювати для людей і на людей. Всі наші зусилля направлені на те, щоб розвивати рідний край та робити життя людей більш комфортним та радісним», – зазначають організатори.

Також організатори відзначили, що основною метою даного заходу було подарувати часточку різдвяного дива якомога більшій кількості дітей. Адже, як зазначають депутати, не кожна родина має змогу закупити подарунки чи запросити для своєї дитини казкових героїв. «Зустрічаємо Різдво» – це добре родинне свято, яке об’єднало 100 сімей міста Первомайськ навколо спільних традицій, спільних радощів та спільних ідей.

Окрім того, в рамках проекту «Зігрій теплом кожну дитину» депутати «Нашого Краю» відвідали Комунальний заклад «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради та привезли туди необхідні для дітей речі: тапочки, шкарпетки, колготки, білизна.

Наразі в центрі перебуває близько півсотні дітей віком від 3 до 18 років з Первомайського району і не тільки.