“Наш край” в Одеській області відроджує Будинки культури

07.11.17

“Наш край” продовжуватиме роботу по відновленню будинків культури в Одеській області. Про це 3 листопада в с.Євгенівка Тарутинського району Одеської області на відкритті Будинку культури заявив співголова “Нашого краю”, народний депутат Антон Кіссе. Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної організації “Нашого краю”.

Завдяки ініціативі та підтримці Антона Кіссе, сільський Будинок культури в Євгенівка Тарутинського району отримав понад 1 млн грн з державного бюджету, 1,5 млн з бюджету області, а також 120 тис. грн – з місцевого бюджету, йдеться в повідомленні.

За словами Антона Кіссе, партія і далі буде продовжувати активну роботу по відновленню будинків культури в усіх районах області.

«Будинок культури для села – це дуже важливо. Сюди приходять люди всіх поколінь, тут проводять всі головні заходи села і району. Я хочу відзначити роботу депутатів від «Нашого краю», які також допомогли в реалізації того, щоб сьогодні ми з вами зайшли в відреставрований Будинок культури. Ми продовжуємо активну роботу по відновленню будинків культури та в інших районах Одеської області. На черзі Будинок культури в селі Нові Трояни Болградського району, в селі Дмитрівка Татарбунарського району, в селах Миколаївка і Надрічному Тарутинського району. Спільними силами ми зможемо досягти результату “, – впевнений депутат.

У концертному залі на гостей чекав святковий концерт, підготовлений силами районного відділу культури і народними ансамблями Тарутинщини.