“Наш край” в Одесі привітав жінок з 8 березням

09.03.17

unnamed (1)Одеська обласна організація партії ”Наш край” привітала жінок з 8 березням. На свято були запрошені жінки Арцизського, Болградського, Беляєвського, Ізмаїльського, Кілійського, Ренійського, Саратського, Тарутинського та Татарбунарського районів, які вносять неоцінений вклад у діяльність партії “Наш край”.

З вітальним словом до гостей свята звернулись співголова партії “Наш край”, народний депутат Антон Кіссе, депутат Одеської обласної ради від Нашого краю Тріфон Антов, голова Одеської обласної організації Марія Попова, а також керівник Одеської міської організації Олег Меснянків.

У своєму привітанні Антон Кіссе підкреслив значиму роль жінки у сучасному світі.

“Міжнародний жіночий день – це особливе свято, оскільки він присвячений прекрасній половині людства. Без вас, жінок, не було б сімейного вогнища, ні продовження життя, ні миру, ні добра у сучасному суспільстві. Ви – та сама природня краса, на якій тримається увесь світ”, – заявив Антон Кіссе.

Він також висловив надію, що влада у майбутньому не відмінить це свято.

Зі сцени жінок вітали вокалісти одеської групи “Сарабанда”, художній колектив “Козацьке коло” під керівництвом Лариси Козловської, а також талановита вокалістка Лілія Семкова. Море приємних вражень і гарний настрій подарував виступ сімейного колективу “Зотович”.