«Наш край» в Миколаївській облраді запропонував передати комунальну аптеку на баланс Єланецької громади

29.09.2129 09 nykolaev 2 - «Наш край» в Миколаївській облраді запропонував передати комунальну аптеку на баланс Єланецької громади

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Наш край» Юрій Кормишкін запропонував замість передачі у приватизацію об’єкта комунальної власності — Єланецької центральної районної аптеки № 25 — віддати його на баланс Єланецької громади. Про це він заявив під час засідання сесії Миколаївської обласної ради.

 

«Так і в інших районах — навіщо робити приватизацію, сьогодні громади і так не сильно самодостатні, це наше обласне комунальне майно, нехай вони користуються цим майном. Конкретно щодо цього питання є звернення Єланецької громади. Сьогодні є рішення нашої громади — єдиної в Єланецькому районі, яка просить дати їм цей об’єкт безкоштовно, навіть без права продажу. В нас є кошти. Якщо віддамо в приватизацію, купить його хтось за 2 копійки і розбере», — виступив він.

В свою чергу, до депутатів облради звернулась голова Єланецької селищної ради Любов Баденко.

«Депутати Єланецької громади однозначно прийняли рішення про те, щоб просити передати безоплатно на баланс Єланецької селищної ради дане майно. Тому я сьогодні тут присутня для того, щоб просити депутатів підтримати нас і не ставити це питання щодо приватизації, а щоб передати безоплатно», — заявила вона.

За результатами голосування депутати не підтримали ні пропозицію Кормишкіна, ні передачу зазначеного об‘єкта на приватизацію. «Наш край» запропонував винести питання на повторне голосування. Голова Миколаївської обласної ради запропонувала повернутися до питання в кінці засідання сесії.