«Наш край» в Миколаєві зібрав 3,5 тисячі підписів за проект берегоукріплення Намиву

30.07.18IMG 7798 1 - «Наш край» в Миколаєві зібрав 3,5 тисячі підписів за проект берегоукріплення Намиву

У Миколаєві активістами від партії «Наш край» було зібрано 3500 підписів на ім’я Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича для вирішення питання про зміцнення берегової частини в мікрорайоні Намив. Про це стало відомо під час круглого столу з питання проекту зміцнення берегової лінії Намиву, який проходив в мерії Миколаєва, повідомляє регіональна прес-служба партії.

На заході обговорили питання передачі проекту від Департаменту житлово-комунального господарства на баланс Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради, який в подальшому буде займатися реалізацією цього проекту.

Інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед жителів Намиву по ситуації з проблемою зміцнення берегової лінії мікрорайону Намив проводили представники партії «Наш край». Активістами політсили разом з активісткою Тетяною Чайкою було зібрано понад 3500 голосів.

«Проблема дійсно існує, вона актуальна серед населення. В процесі збору підписів ми познайомилися з людьми, які неодноразово вже піднімали цю проблему, але на жаль, шляхи вирішення так і не були реалізовані. Все це залишилося поза увагою. З огляду на те, що, підтримати нашу ініціативу, ми без проблем зібрали 3 500 підписів на ім’я нашого Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича та депутатів міської ради. Хотілося б акцентувати увагу на тому, щоб цю теми не політизувати, а вирішили проблеми в інтересах жителів мікрорайону», – резюмувала Тетяна Чайка.

Реалізація проекту була розписана в 10 етапів, головним рішенням проблеми є будівництво 752 метрової підпірної стіни.

Як відомо, в результаті руйнування берегової лінія мікрорайону Намив в Миколаєві вода вже забрала кілька метрів пляжу, а фундаменти багатоповерхових будинків починають просідати.