«Наш Край» в Миколаєві виступив на підтримку малого та середнього бізнесу

17.11.17

«Наш Край» підтримав затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Миколаєві на 2017-2018 рр. Про це в ході чергової сесії Миколаївської міської ради заявив депутат від «Нашого Краю» Владислав Єнтін.

Він зазначив, що за допомогою цієї програми вдасться створити сприятливі умови для розвитку малого і середнього підприємництва, запровадити різні форми співпраці міської влади та суб’єктів підприємництва, залучити миколаївців до створення власного бізнесу.

«Роль бізнесу у вирішенні стратегічних завдань економічного і соціального розвитку міста сьогодні дуже велика. Підприємці – це той кістяк, який сьогодні здатний розвивати Миколаїв, як відкритого для бізнесу міста. Я особисто брав участь в доопрацюванні даної програми, і з повною впевненістю можу сказати, що при якісному її виконанні можливі реальні результати, які будуть видні зовсім скоро», – зазначив Владислав Ентін.

Варто відзначити, що підприємницька діяльність в Програмі визначається як фундамент соціально-економічного зростання міста, джерело створення нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основа для формування середнього класу.