«Наш край» в місцевих радах Черкащини заблокував підвищення податків

20.05.21anatolij nuzhnyj - «Наш край» в місцевих радах Черкащини заблокував підвищення податків

Депутати від «Нашого краю» домоглись скасування проектів рішень щодо підвищення податків в місцевих радах Черкаської області. Про це повідомив голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний.

“Ми вели довгі дискусії і перемовини і з депутатами від інших політичних сил, і з представниками влади. В результаті вже є перемоги – дану пропозицію про підвищення податків взагалі знято із порядку денного сесій”, – розповів А.Нужний.

За його словами, на розгляд бюджетних комісій, а згодом і сесій місцевих рад в Черкаській області були винесені пропозиції щодо підняття податків на нерухомість та єдиного податку для підприємців другої групи оподаткування.

Так, власникам квартир, більших за 60 квадратних метрів, дачних та житлових будинків – понад 120 квадратних метрів та інших об’єктів нерухомості (офіси, магазини) – понад 180 квадратних метрів, довелося б сплачувати податок у два рази більший, ніж наразі. А тим, хто володіє гаражем – у три.

Підприємці другої групи, які сплачували 650 гривень податку, в результаті ухвалення рішень про підвищення податків мали б сплатити 1300 гривень, адже ставку для них пропонують з 10% підняти до 20% від розміру мінімальної заробітної плати.

“Подібні проекти підвищення податків запропоновані до розгляду депутатам ряду міських рад Черкащини. В умовах систематичного та тотального подорожчання такі рішення тільки загострили б ситуацію. Як результат – зростає безробіття, малий та середній бізнес згортає свою діяльність, залишаючи підприємців без доходів, а людей без робочих місць. І навіть ті фахівці, які залишилися працювати, позбавляються додаткових нарахувань та виплат”, – прокоментував ситуацію голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край».