“Наш край” в Маріуполі відновив дитячий павільйон

12.07.17

891За підтримки “Нашого краю” закінчено роботи по реконструкції аварійного павільйону, розташованого на території дитячого дошкільного закладу. Про це повідомляє Маріупольська організація “Нашого краю”.

У міську громадську приймальню «Нашого краю» з проханням про допомогу надійшло колективне звернення батьків вихованців дошкільного навчального закладу № 148, – йдеться у повідомленні.

Розташований на території садка павільйон виявився в аварійному стані. Прогнили лати з встановленими на ній листами асбестоцементного шиферу, які в будь-який момент могли впасти на дітей. Проблема була взята на особистий контроль депутатом міської ради від “Нашого краю” Дмитром Візенковим.

За його словами, зрушити з «мертвої точки» рішення проблеми вдалося завдяки небайдужим людям, які виступили в якості спонсорів.

«Діти – наше майбутнє. Вони повинні бути в безпеці, а їх життю і здоров’ю нічого не повинно загрожувати. І наше завдання, як представників влади, надавати всебічну допомогу персоналу дитячих установ у питаннях забезпечення безпеки наших дітей», – підкреслив Дмитро Візенков.

На даний момент підрядна організація закінчує роботи з реконструкції аварійного павільйону. Встановлено нові лати, які обшиті оцинкованим профільованим листом.

Тепер діти можуть сховатися від спекотного літнього сонця, а батьки не будуть переживати про їхню безпеку.