«Наш край» у Маріуполі провів польову кухню до Дня Перемоги

10.05.17

31В рамках святкування Дня Перемоги у Другій світовій війні депутати міської ради від «Нашого краю» провели дві солдатські польові кухні для жителів і ветеранів Приморського і Центрального районів Маріуполя.

Заслужені ветерани, малолітні в’язні фашизму, а також діти війни, на чиї плечі було покладено відновлення Маріуполя, виступили в цей день перед маріупольцями.

За словами депутата міської ради від «Нашого краю» Дмитра Везєнкова, головне в таких заходах – це спілкування.

«Важливо, що наші діти, наші маріупольці можуть наживо, дивлячись очі в очі, почути історію тих років. У нас ще залишилася така унікальна можливість, і ми повинні нею користуватися», – зазначив Дмитро Везєнков.

Не залишилися без уваги і ветерани, які не змогли відвідати захід. Партійці відвідали їх з вітальними візитами і вручили продуктові набори.

Голова Маріупольської осередку «Нашого краю» Владислав Мірошниченко впевнений, що ми зобов’язані приділяти увагу ветеранам і створювати їм всі можливості для спілкування з молодим поколінням.

«Я дуже радий, що мій університетський викладач зміг відвідати наше свято. Скребцов Олександр Михайлович – професор ПДТУ, удостоєний ордена «Вітчизняної війни II-го ступеня» а також ордена «За мужність III-го ступеня». Ми зобов’язані приділяти увагу ветеранам і створювати їм всі можливості для спілкування з молодим поколінням», – підкреслив Владислав Мірошниченко.

Завершенням заходу стала святкова концертна програма, а також прийом солдатської польової каші.