«Наш край» в Ічнянській райраді вимагає відшкодування пільгових перевезень залізницею у районі

20.11.17

Існування заборгованості з боку Ічнянської районної ради за перевезення пасажирів із правом пільгового проїзду ставить під питання курсування потягів приміського сполучення. Таке питання під час засідання сесії райради порушила депутат від партії «Наш край» Ольга Шпанська.

За її словами, районна рада заборгувала залізниці 56 тис. грн.

«За десять місяців залізниця надала послуг пасажирам щодо пільгового проїзду на суму 191 тис. грн. й отримала компенсацію 134 тис. грн. Керівництво райради запевнило, що заборгованості немає, а якщо є, то готові погасити. Я надам усі документи, і сподіваюся, що питання буде вирішено позитивно, щоб усі жителі Ічнянщини з правом пільгового проїзду мали можливість користуватися своїми пільгами», – сказала депутат від «Нашого краю».

Крім того, фракція політичної партії «Наш край» в Ічнянській районній раді підтримала створення інклюзивно-ресурсного центру. Його завданням буде ведення реєстру дітей з особливими потребами, надання спеціалістами рекомендацій, корекційні заняття та адаптація у суспільстві. Центр охоплюватиме дітей від 2 до 18 років, що забезпечить право на освіту дітей з особливими потребами.

Також депутати «Нашого краю» підтримали запровадження конкурсного підходу до призначення керівників комунальних закладів у сфері культури. З переможцями укладатимуть контракт терміном на 5 років. Депутати очікують, що такий підхід забезпечить підвищення професійного рівня керівників культури.

Водночас, «Наш край» перед засіданням сесії схвалив рішення не голосувати за дострокове припинення повноважень голови Ічнянської районної ради Григорія Герасименка. Його відставку попередньо обговорювали представники інших політичних сил в Ічнянській райраді. Однак вони не змогли зібрати переконливу більшість, а тому навіть не включали питання до порядку денного.