“Наш край” в Ічнянській міськраді вимагає скасувати рішення про підвищення тарифів на водопостачання

16.03.18

Фракція політичної партії “Наш край” в Ічнянській міській раді ОТГ ініціювала призупинення рішення виконкому щодо підвищення тарифів на водопостачання в Ічні. Як повідомила керівник фракції Олена Бутурлим, відповідне рішення ухвалено під час чергової сесії Ічнянської міської ради.

За її словами, минулої сесії депутати затвердили програму підтримки комунального підприємства “Водоканалізаційне господарство “Ічень” на 2018-2020 роки з фінансуванням 15 млн грн.

“Ми підтримали програму, аби стабілізувати фінансову ситуацію на водоканалі й уникнути суттєвого підвищення тарифів для мешканців Ічні. Однак виконком міськради підвищив тарифи з 8,2 грн за кубометр до 14,05 грн”, – розповіла вона.

Олена Бутурлим зауважила, що після тривалої дискусії депутати призупинили рішення виконкому і створили комісію для вивчення цього питання, а також схвалили проведення незалежного аудиту підприємства, та саме вона представлятиме “Наш край” в комісії.

“Наш край” відстоює інтереси мешканців Ічні і наполягатиме на детальному вивченні цього питання, аби уникнути невиважених рішень”, – підсумувала Олена Бутурлим.