«НАШ КРАЙ» в Херсонській області: підтримуємо передачу влади в громади

10.09.20

Представники політичної партії «НАШ КРАЙ» у Херсонській області виступають за   фактичну передачу влади на місця. На цьому акцентував під час презентації команди на місцеві вибори-2020    депутат обласної ради від «НАШОГО КРАЮ» Сергій Рибалко.

«Протягом каденції представники «НАШОГО КРАЮ» в Херсонській обласній раді  підтримували передачу влади на місця. Щоб в територіальних громадах люди побачили, що можна зробити, коли реальна влада в руках місцевого самоврядування», – розповів депутат.

Сергій Рибалко зауважив, що   повноваження на місцях створюють умови для розвитку  та пошуку додаткових ресурсів:

«Нами було передано комунальні об’єкти та землю в громади. Цими рішеннями було фактично припинено їх розбазарювання та знайдено додаткові ресурси, якими можна створювати інфраструктуру на місцях”.

Сергій Рибалко навів приклад ефективної роботи нашкраєвців  в громадыи, де політична  монобільшість  в громаді саме з них:

«За 2,5 роки депутатський корпус Чулаківки Голопристанського району, де з 14 осіб 13 є партійцями «НАШОГО КРАЮ» (у тому числі й сільський голова)  в кожному населеному пункті, який входить до об’єднаної територіальної громади, вдалося зробити багато. Зроблено заміну даху Будинку культури, покрівлю школи, оснащено  сучасний стадіон, проведено освітлення всіх вулиць  та централізоване відеоспостереження з цілодобовим чергуванням охоронців у Чулаківці. Також в ОТГ частково встигли навести лад на дорогах. І це лише частина зробленого», – акцентував депутат.

Нагадаємо, партія «НАШ КРАЙ» неодноразово закликала  керівництво країни провести всі вибори до об’єднаних територіальних громад протягом 2019  року, як і передбачалося реформою,   та звільнити з посад голів районних та обласних державних адміністрацій, які саботують створення об’єднаних громад.