“Наш край” в Херсонській облраді ініціює скликання позачергової сесії з метою недопущення тарифного підвищення

11.01.21zagruzheno - "Наш край" в Херсонській облраді ініціює скликання позачергової сесії з метою недопущення тарифного підвищення
“Наш край” в Херсонській облраді зареєстрував звернення про скликання 14 січня поточного року позачергової сесії Херсонської обласної ради VIII скликання. Про це сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив лідер “Нашого краю” в Херсонський області Віталій Булюк.
Він зазначив, що фракція «Нашого краю» запропонувала депутатському корпусу звернутися до керівництва країни з вимогою недопущення тарифного підвищення.
“Збільшення ціни на газ і тепло б’є по людям і призведе до зростання інших послуг. Нова влада обіцяла не піднімати тарифи. Але статистика показує, що між травнем 2019 року, коли вона приступила до своїх обов’язків, і до нинішнього рішення про підвищення вартості газу і електроенергії, маємо зростання тарифів ЖКГ на понад 70%”, – наголосив віталій Булюк.
Також він наголосив, що держава має всі важелі, аби забезпечити населення дешевим газом і електроенергією та при цьому зберегти рентабельність монополій, які їй належать.
“Для цього Україна має досить і власного видобутку, і власних генерацій. Прошу голову Херсонської обласної ради Олександра Самойленка скликати сесію, а своїх колег, прийти на засідання і проголосувати за нашу пропозицію”,  – звернувся до депутатів Віталій Булюк.
138326053 222762432774206 4180052164961835795 o 762x1024 - "Наш край" в Херсонській облраді ініціює скликання позачергової сесії з метою недопущення тарифного підвищення