“Наш край” в Харкові підтримав виділення додаткових коштів на капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг

18.04.19

«Наш Край» в Харківській міській раді підтримав виділення додаткового фінансування на розширення інфраструктури міста, проте партія продовжує наполягати на тому, щоб всі титульні списки були опубліковані на офіційному сайті міськради. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Також повідомляється, що обсяг витрат на дорожнє господарство пропонується збільшити майже на 50 млн грн, з них на капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг на 29,9 млн грн, на утримання вулично-дорожньої мережі на 20 млн гривень.

«Наша позиція полягає в тому, що виділення грошей з бюджету міста потрібно робити відкрито і публічно, щоб люди знали на що і для чого йдуть їхні кошти. Це допоможе запобігти різним конфлікти, а також посприяє максимальному залученню в громадськості в події міста», – зазначив глава фракції« Наш Край »Харківської міської ради Андрій Колос.

Таким чином, думка жителів міста буде враховуватися при розподілі коштів бюджету, а фінансування буде виділяється по тих напрямках, які цікавить більшість харків’ян.