«Наш край» в Харкові наполягає на прийнятті бюджетного регламенту

09.10.18UKRAINE NUZHNY REFORMY DLYA LYUDEJ A NE DLYA OLIGARHOV 22 500x335 - «Наш край» в Харкові наполягає на прийнятті бюджетного регламенту

Потрібно негайно прийняти бюджетний регламент для Харкова. Про це 8 жовтня заявив депутат Харківської міської ради Віталій Резниченко в рамках брифінгу партії «Наш край».

За його словами, Харківська міська рада протягом довгих років залишав процес формування бюджету закритим від громадськості. Навіть депутати не брали активної участі в його формуванні і не могли впливати на цей процес.

«На сьогоднішній день існує проблема непрозорості формування міського бюджету Харкова. За фактом на депутатські комісії виноситься готовий проект бюджету, який приймається до уваги, так би мовити. На бюджетної комісії не розглядаються бюджетні запити розпорядників коштів, як це повинно бути і тим самим нівелюється роль депутата в процес формування бюджету», – розповів депутат фракції «Наш край» в Харківській міській раді Віталій Резниченко.

Він зазначив, що в Україні в багатьох містах вже були прийняті бюджетні регламенти, ніж зробили свою роботу більш відкритою і доступною. Бюджетний регламент потрібен для того, щоб спростити роботу органів місцевого самоврядування та посприяти відкритості та прозорості формування бюджету.

«У цьому документі регламентована діяльність міськради і всіх причетних до формування бюджету та контролю за виконанням поставлених завдань. Він необхідний, якщо ми хочемо парній і прозорої роботи місцевих органів самоврядування », – зазначив Віталій Резниченко.

Він заявив, що фракція партії «Наш край» в міській раді ініціюватиме прийняття бюджетного регламенту в Харкові, щоб збільшити довіру городян до міської ради і зробити його роботу максимально відкритою, прозорою та ефективною.