«Наш край» в Добропіллі відкрив приймальню

13.08.18zaglavnaya - «Наш край» в Добропіллі відкрив приймальню

У Добропіллі Донецької області відбулося урочисте відкриття громадської приймальні політичної партії «Наш край». Про це повідомив керівник Добропільської міської організації партії Олексій Галицький.

За його словами, в новому приміщенні буде розташована громадська приймальня, куди зможуть звернутися жителі міста зі своїми питаннями, проблемами і побажаннями, зустрітися з депутатами, керівником партійної організації а також отримати правову допомогу.

«Тепер у нас є всі умови для ефективної партійної роботи. Жителі Добропілля дуже цікавляться нашою партією. Звертаються до нас з проханнями і пропозиціями. Тепер їм є куди прийти. І ми гарантуємо, що кожен буде почутий», – зазначив Олексій Галицький.

Також він розповів, що після урочистого відкриття, відбулося вручення партійних квитків тим, хто напередодні виявив бажання стати членами організації.

“Уже в перший день роботи громадська приймальня Добропільської міської організації  «Нашого краю» почала функціонувати в робочому порядку і прийняла перших відвідувачів”, – підкреслив Олексій Галицький.

Жителів Добропілля з питаннями, проханнями і пропозиціями в громадській приймальні чекають по буднях з 8-00 до 17-00 за адресою: м-н Сонячний, 11-а.