«Наш край» в Дніпрі закликає городян сортувати відходи

17.01.18Foto - «Наш край» в Дніпрі закликає городян сортувати відходи

У Дніпрі депутат міськради від фракції «Наш край» Анжеліка Пилипенко закликає городян проявити свідомість і почати сортувати відходи. Про це депутат міської ради Анжеліка Пилипенко заявила в ході прес-конференції.

За її словами, ця новація дозволить поступово поліпшити ситуацію зі сміттєвими відходами.

«Зараз в Україні щорічно збирають 9 млн. тон сміття. Його можна ефективніше утилізувати, якщо збирати окремо різні типи відходів – харчові відходи, пластик (пляшки та ін.), папір і т.д. В результаті такий підхід сприятливо позначиться на екологічний стан великих міст країни, які зараз буквально задихаються від сміття. Крім того, цивілізований підхід до сортування сміття – ще один крок України до європейських норм життя», – впевнена Анжеліка Пилипенко.

Вона підкреслила, партія “Наш край” і депутати міської ради виступають за активну турботу про стан навколишнього середовища.

«І потрібно почати, наприклад, з установки в місті контейнерів для відходів двох типів, пофарбованих у впізнавані кольори. Головну роль в реалізації корисної ініціативи буде грати саме свідома позиція: штрафи за недотримання нових норм, передбачені Законом, не допоможуть, якщо не змінити погляди і підхід людей до проблеми, вважає депутат», – зазначила Анжеліка Пилипенко.

Також, вона позитивно оцінила ініціативу мерії Дніпра, яка планує у співпраці з інвестором з Великобританії створити завод з утилізації відходів.

Нагадаємо, З 1 січня 2018 року в Україні вступили в дію норми закону, які зобов’язують громадян сортувати все сміття. Цей пункт відповідає двом Директивам ЄС -: 1999/31 / EC і 2008/98 / EC. Тепер необхідно сортувати відходи за видами матеріалів, а далі його повинні розділити на безпечний і небезпечний для поховання або на готовий для повторного використання.