Наш Край увійшов до трійки лідерів на виборах в Іршавській ОТГ

02.05.17

Офіційні результати волевиявлення жителів новоствореної громади вже оприлюднені і достеменно відомо, що на виборах до міської ради Іршавської об’єднаної територіальної громади партія “Наш край” зайняла третє місце із результатом 12,2%.

Голосування проходило у трьох населених пунктах Іршавського району, котрі об’єдналися у територіальну громаду – місті Іршава та селах Лоза і Собатин.

Після завершення підрахунку виборча комісія оприлюднила результати, згідно з якими команда “Нашого краю” на чолі із кандидатом на посаду міського голови Юрієм Примичем зайняла третє місце: за політичну силу проголосувало більше півтисячі жителів громади, що становить 12,2%. Загалом явка на виборах сягнула 49%.

Сам Юрій Примич у боротьбі за посаду міського голови також зайняв почесну третю позицію:

“Я щиро вдячний кожному жителю нашої громади за підтримку, за кожен голос відданий за мене та за команду “Нашого краю”. Для нас неймовірно цінним є той, факт, що наші погляди, ідеали та бачення майбутнього Іршави знайшли відгук у серцях жителів громади, котрі проголосували за нас на виборах. Нашу команду у міській раді представлятимуть четверо депутатів. І разом, я переконаний, ми зможемо працювати над побудовою тієї громади, у котрій хочуть жити наші виборці та симпатики”, – зазначив Юрій Примич.

Звернувся Примич і до своїх політичних опонентів:

“Я дякую нашим конкурентам за цікаву та напружену боротьбу. Це була, без сумнівів, корисна школа. І я щиро сподіваюся, що надалі інтереси громади стоятимуть для нас із вами на першому місці, адже попереду – тривала і нелегка робота. Ми взяли на себе відповідальність за наше місто і не повинні підвести довіру жителів громади”, -підсумував Юрій Примич.