«Наш край»: Українці хочуть почути від кандидатів у Президенти фахові відповіді на актуальні питання

16.04.19

Децентралізація, відновлення суверенітету України, економіка, соціальний захист, зовнішньополітичні пріоритети – «Наш край» вимагає від кандидатів у Президенти дати фахові відповіді на актуальні питання, які хвилюють українців. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, українці хочуть почути конкретні відповіді на виклики, які сьогодні стоять перед країною.

“Поки кандидати у Президенти сперечаються щодо формату та місця дебатів, українців цікавить інше – конкретні відповіді на виклики, які сьогодні стоять перед країною. Сьогодні українців хвилюють доля децентралізації, відновлення суверенітету країни, економіка, соціальний захист, зовнішньополітичні пріоритети. “Наш край” вимагає від кандидатів відповідей на ці ключові 5 запитань”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що українці напередодні голосування хочуть знати, з кого та з чого їм доведеться обирати.

“Ми хочемо мати відповіді на ті запитання, які напряму впливатимуть на наше майбутнє країни та якість життя людей”, – додав Олександр Мазурчак.

Також він закликав претендентів на головну державну посаду діяти у межах законодавства.

“Кандидати мають діяти виключно у межах законодавства та не перетворювати фахову дискусію на балаган і фарс. Ми закликаємо кандидатів поважати один одного та виборців. Передвиборна кампанія – не привід ділити та ображати українців”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 21 квітня відбудеться голосування у другому турі виборів Президента України.