«Наш край» у Сосницькій ОТГ працює над поліпшенням благоустрою громади

16.02.18

У Сосницькій селищній раді найбільша фракція політичної партії «Наш край» підтримала Правила благоустрою Сосницької селищної ради та рішення про створення інспекції з благоустрою. Відповідні документи схвалено під час чергової сесії селищної ради ОТГ 15 лютого. Про це повідомила керівник фракції “Наш край” Ніна Смаглюк.

За її словами, депутати підтримали ці рішення, оскільки їх реалізація дозволить покращити стан благоустрою у центрі та селах Сосницької ОТГ.

“Зокрема, у документі визначено права й обов’язки громадян, підприємців, різних установ і організацій щодо догляду за закріпленими територіями. Окремо виділено розділ про зовнішню рекламу та утримання домашніх тварин”, – зазначила Ніна Смаглюк.

Вона також підкреслила, що на сесії впорядковано оподаткування земельних ділянок, схвалено рішення про встановлення місцевих податків.

“Це питання є дуже важливим, оскільки йдеться про формування бюджету громади”, -наголосила Ніна Смаглюк.

Нагадаємо, у Сосниці відбулося засідання активу районного партійного осередку та депутатів селищної ради від партії «Наш край», на якому обговорили порядок робіт над проектами з освітлення населених пунктів ОТГ та ремонту місцевих доріг, а також вручили партійні посвідчення.